Reálie španělsky mluvících zemí

Cestování a poznávací zájezdy – Reálie španělsky mluvících zemí

Základní informace o španělsky mluvících zemích.


strana 12

Portal: Espaňa

Stránky španělské Wikipedie. Naleznete zde vše podstatné týkající se Španělska. Geografie, historie, umění, současná politická situace a mnoho dalších témat. Vše je přehledně rozděleno klasickou formou Wikipedie s množstvím kontextových odkazů.

Jazyk portálu: španělština

Tourism in Spain

Oficiální web španělského turismu. Poradí nejdůležitější turistické ůdaje: kam jet, jak, kde přespat a kolik vás to může stát. Upozorní na zajímavosti z každé provincie a informuje o aktuálním počasí. Bohatý zdroj dalších odkazů.

Jazyk portálu: anlgličtina, španělština, němčina, franzouština, italština, japonština, čínština dle výběru

Španělsky s BBC

Tématicky rozdělené články a reportáže týkající se zejména Španělska a Latinské Ameriky na internetových stránkách britské BBC. Každý článek je doplněn interaktivním cvičením nebo možností poslechu.

Jazyk portálu: angličtina

Bongobongo

Internetová stránka určená všem, kdo se chystají cestovat do Jižní Ameriky. Ke každé jihoamerické zemi najdete množství užitečných informací. Naleznete zde různá doporučení, užitečné kontakty nebo i informace o možných nebezpečích v dané zemi.

Jazyk portálu: čeština

Hedvábná stezka

Stránky určené všem cestovatelům. Najdete zde spoustu cestopisů, různé rady a nápady přímo od lidí, kteří danou zemi navštívili. Je zde i dizkuzní fórum nebo kalendář akcí týkajících se cestování.

Jazyk portálu: čeština

Ministerstvo zahraničních věcí

Na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR se vám dostanou vyčerpávající informace o všech státech Evropy. Reálie, mezinárodní smlouvy, doporučení pro turisty, kontakty na české zastupitelství a velvyslanectví a další užitečné informace.

Jazyk portálu: čeština

Velvyslanectví České republiky ve Španělském království

Stránky českého velvyslanectví v Madridu. Informace o ambasádě, vztazích mezi ČR a Španělskem. Mezinárodní dohody, zajímavosti, stipendia, zastoupení českých firem ve Španělsku.

Jazyk portálu: španělština, čeština

Wikipedia

Španělská verze známé internetové encyklopedie. Na jejích stránkách můžete najít přes 210 000 článků. Bohatý zdroj informací o Španělsku, španělštině a o španělsky mluvících zemích Latinské Ameriky.

Jazyk portálu: španělština

Info o Španělsku

Na těchto stránkách najdete základní informace o Španělsku a jednotlivých španělských regionech. Najdete zde i užitečné informace a doporučení pro dovolenou ve španělsku. Užitečné mohou být i odkazy na jednotlivá muzea ve Španělsku.

Jazyk portálu: čeština

AntiŠkola

Webové stránky, které se prezentují jako největší databáze studentských prací v Česku. Přehledný rejstřík odkazuje do nejrůznějších témat, jazyky nevyjímaje.

Jazyk portálu: čeština

strana 12

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo