Reálie španělsky mluvících zemí

Cestování a poznávací zájezdy – Reálie španělsky mluvících zemí

Základní informace o španělsky mluvících zemích.


strana 12

Wikipedia

Španělská verze známé internetové encyklopedie. Na jejích stránkách můžete najít přes 210 000 článků. Bohatý zdroj informací o Španělsku, španělštině a o španělsky mluvících zemích Latinské Ameriky.

Jazyk portálu: španělština

Curiosidades Latinas

Tyto stránky se věnují zvláštnostem Latinské Ameriky. V seznamu si vyberete některou z jihoamerických zemí a dozvíte se vybrané zajímavosti z kultury, historie nebo zeměpisu.

Jazyk portálu: španělština

Info o Španělsku

Na těchto stránkách najdete základní informace o Španělsku a jednotlivých španělských regionech. Najdete zde i užitečné informace a doporučení pro dovolenou ve španělsku. Užitečné mohou být i odkazy na jednotlivá muzea ve Španělsku.

Jazyk portálu: čeština

AntiŠkola

Webové stránky, které se prezentují jako největší databáze studentských prací v Česku. Přehledný rejstřík odkazuje do nejrůznějších témat, jazyky nevyjímaje.

Jazyk portálu: čeština

České centrum v Madridu

Internetové stránky Českého centra v Madridu. Naleznete zde informace o histori a současné prezentaci české kultury ve Španělsku, zajímavé akce apod.

Jazyk portálu: čeština, španělština

Dalky CZ

Na těchto stránkách se vám dostanou základní informace k jednotlivým zemím Latinské Ameriky. Víza, doklady, zdraví a bezpečnost. Zkušenosti jiných cestovatelů.

Jazyk portálu: čeština

ECesty

Internetové stránky na kterých si můžete přečíst přímé zkušeností lidí, kteří se rozhodli cestovat n a vlastní pěst. Můžete zde navštívit např. Chile, Peru, nebo Bolívii.

Jazyk portálu: čeština

Hostely ve Španělsku

Internetové stránky, které nabízí seznam levných ubytoven po celém Španělsku. Vyhledáte si v menu některý z regionů a dostane se vám nabídka ubytování. Je zde možnost i přímé rezervace.

Jazyk portálu: španělština, angličtina

Iberiaturismo

Zde najdete turistické informace o každém regionu Španělska. Z menu si vyberete jeden region, o němž dostanete základní informace co se týče ubytování, restaurací, kulturního života i různých zajímavostí.

Jazyk portálu: španělština, angličtina, němčina dle výběru

Ocio

Internetové stránky určené všem, kteří si chtějí procvičit své znalosti zeměpisu a historie. Ukáže se vám obrázek (historický nebo umělecký objekt) a vy hádáte co znázorňuje, kde se objekt nachází nebo kdo ho vytvořil.

Jazyk portálu: španělština

strana 12

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo