Poslech, audio, MP3, video

Procvičování španělštiny – Poslech, audio, MP3, video

Podcasting na internetu, audio nahrávky pro studenty španělštiny.


strana 12

Lingus

Tento web doporučujeme všem, kteří mají rádi interaktivní výuku. Každé video je totiž doprovázeno přepisem ve španělštině, překladem a poznámkami ke gramatice. Nutná je však znalost anglického jazyka.

Jazyk portálu: angličtina

Notes in Spanish

Stránka nabízí podcasty založené na rozhovorech mezi Španělkou a Angličanem. Vybrat si můžete ze tří úrovní obtížnosti a seznámit se tak s běžnou řečí, přízvuky a hovorovými frázemi.

Jazyk portálu: angličtina

Podcasty ve španělštině

Po kliknutí na odkaz se zobrazí web věnovaný podcastům ve španělštině. Audionahrávky jsou plné rozhovorů, zajímavých slovních obratů a situací ze všedního života, které Vám umožní snáze proniknout do hovorové španělštiny.

Jazyk portálu: španělština

Španělsky s BBC

Tematicky rozdělené články a reportáže týkající se zejména Španělska a Latinské Ameriky na internetových stránkách britské BBC. Každý článek je doplněn interaktivním cvičením nebo možností poslechu.

Jazyk portálu: angličtina

Spanish Proficiency Exercises

Odkaz na stránky texaské univerzity, které nabízejí vybrat si z 6 úrovní pokročilosti, ke které jsou přiřazeny různé videonahrávky rodilých mluvčích společně s přepisem ve španělštiny a angličtiny. Jazyk portálu: angličtina

Espagnol facile

Otestujte si úroveň vaší španělštiny. Po vyhodnocení testu hned zjistíte, v čem jste dobří a kde jsou vaše slabiny. Web vám pomůže naplánovat, jakými gramatickými jevy začít, abyste ve studiu postupovali co nejefektivněji.

Jazyk portálu: francouzština

Mujerhoy

Odkaz na stránky časopisu pro ženy, které zajímají rubriky jako móda, krása, zdraví nebo nakupování.

Jazyk portálu: španělština

Business Spanish - Dialogs

Několik krátkých rozhovorů na stránkám zaměřujících se na obchodní španělštinu, které kromě audionahrávek nabízí i přepis, cvičení na porozumění a gramatické vysvětlivky příslušných jevů.

Jazyk portálu: španělština

El Pais

Na stránkách deníku El Pais máte možnost poslechu vybraných komentářů, zpráv a reportáží ze Španělska. Každý den průběžná aktualizace příspěvků.

Jazyk portálu: španělština

Español Segunda Lengua para Todos

Podcasty vytvořené pro cizince, kteří se učí španělsky. Kromě stažitelných souborů naleznete ke každému souboru i transkript ve španělštině a angličtině.

Jazyk portálu: španělština

strana 12

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo