Španělská slovíčka - slovní zásoba

Procvičování španělštiny – Španělská slovíčka - slovní zásoba

Stránky k procvičování slovíček a rozšiřování slovní zásoby.


strana 12

Obrázková slovní zásoba a gramatika

Velmi povedené stránky, které zapojují i Vaši optickou paměť. Vaším úkolem je rozpoznat, co na obrázku je a pak dopsat do volného pole správný tvar podstatného jména slovesa atd.

Jazyk portálu: angličtina

RedMolinos

Španělský portál věnovaný slovní zásobě, gramatice, cvičením, testům,obchodní španělštině, informacím o DELE a zajímavým odkazům.

Jazyk portálu: španělština

Španělština zdarma

Velmi dobře zpracovaný portál o španělském jazyce, gramatice, slovní zásobě, výslovnosti, četbě, reáliích španělsky mluvících zemí a mnoho dalšího.

Jazyk portálu: čeština

Business Spanish - Vocabulario

Stránky věnované procvičování slovní zásoby zejména obchodní španělštiny. Po kliknutí na daný výraz je možné poslechnout si jeho správnou výslovnost.

Jazyk portálu: angličtina

LanguageGuide.org

nteraktivní ilustrovaný slovníček španělštiny. Výrazy jsou tematicky roztříděné (el cerpo, el dinero, las mascotas…). Po najetí myší na obrázek se u kurzoru zobrazí slovíčko a audio systém přehraje výslovnost. Vhodné i pro naprosté začátečníky a pro rozšíření slovní zásoby pokročilých.

Jazyk portálu: angličtina a španělština

Spancity - Words

Na těchto stránkách naleznete základní slovní zásobu španělských slovíček, jakou by měl zvládat mírně pokročilý student. Jsou seřazena podle témat s anglickým překladem. Systém nabízí i přehrání správné výslovnosti v adio formátu v kolonce „Listen“.

Jazyk portálu: angličtina

Espagnol facile

Otestujte si úroveň vaší španělštiny. Po vyhodnocení testu hned zjistíte, v čem jste dobří a kde jsou vaše slabiny. Web vám pomůže naplánovat, jakými gramatickými jevy začít, abyste ve studiu postupovali co nejefektivněji.

Jazyk portálu: francouzština

Landigo

Jazykový server Landigo nabízí množství cvičení na slovní zásobu. Jen si vybrat svoji úroveň a může se začít.

Jazyk portálu: čeština

Learn Spanish

Na této stránce je možno nalézt slovíčka přehledně rozdělená podle témat (v restauraci, na letišti, u doktora apod.). Výhodou je možnost prozkoušet si slovíčka v různých cvičeních.

Jazyk portálu: angličtina

Španělská slovíčka s BBC

Na stránkách britské BBC máte možnost nalézt e-learningové kurzy k procvičení španělských slovíček a nejpoužívanějších frází. Slovíčka jsou rozdělena podle abecedy s odkazem na příklad použití.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo