Španělské vtipy - zábava

Procvičování španělštiny – Španělské vtipy - zábava


Solidario

Naučně-zábavný portál, na kterém si můžete procvičit, jestli poznáte různá místa na světě, jestli se orientujete v historii, kultuře nebo literárních dílech. Kdyby Vás to nebavilo, můžete zabrousit do sekce volného času, kde si můžete zahrát piškvorky nebo vyluštit křížovku.

Jazyk portálu: španělština

Hudba a hudební videa

Stránky plné španělské hudby, kterou je možné si poslechnout zdarma. Kromě písní obsahuje i hudební videa, zpravodajství a novinky.

Jazyk portálu: španělština

Los chistes

Internetová stránka plná vtipů z celého světa. V databázi si můžete vybírat podle témat. Kromě vtipů psaných jsou zde i obrázkové nebo animované. Navíc je k dispozici žebříček čtenářsky nejoblíbenějších vti­pů.

Jazyk portálu: španělština

Testy znalostí

Stránky, na kterých si můžete ověřit své znalosti ze světa filmu, sportu, cestování a mnoho jiného.V levé části obrazovky si stačí vybrat příslušné téma a pak jen doplňovat správné odpovědi.

Jazyk portálu: čeština, angličtina, španělština ad.

Crucigramas

V archivu španělského deníku El Mundo je možno nalézt nekonečné množství křížovek. Jsou rozděleny na jednoduché a těžké, ale i ty jednoduché jsou určeny spíš zkušenějším španělštinářům. Ke každé křížovce je možno nalézt i řešení.

Jazyk portálu: španělština

El rincón del vago

Španělský portál věnovaný referátům, seminárním pracím, zápiskům a tahákům ve španělštině. Kromě toho zde naleznete i testy, fórum a zábavu.

Jazyk portálu: španělština

Ocio

Internetové stránky určené všem, kteří si chtějí procvičit své znalosti zeměpisu a historie. Ukáže se vám obrázek (historický nebo umělecký objekt) a vy hádáte co znázorňuje, kde se objekt nachází nebo kdo ho vytvořil.

Jazyk portálu: španělština

Chistes

Internetová stránka, která je věnována jen a pouze vtipům. Každý den nové vtipy. Vtipy lze vyhledávat i podle témat. Na této stránce můžete i publikovat své vtipy.

Jazyk portálu: španělština

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo