Studium ve Španělsku

Studium a práce v zahraničí – Studium ve Španělsku

Soubor odkazů užitečných všem, kteří uvažují o studiu ve Španělsku. Organizace poskytující stipendia, informace a zázemí, univerzity.


strana 12

Jazyky.Studium.Práce - Studium v zahraničí

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Práce a studium v zahraničí

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí.

Proč studovat v zahraničí?

Stále váháte, zda zkusit či nezkusit studium v zahraničí? Zdá se vám to zbytečné? Nebo moc drahé? Anebo vám připadá vyřizování studia v zahraničí příliš složité?

Educa Web

Rozcestník, kde naleznete odkazy na stránky s nabídkami práce a studia ve Španělsku. Obsahuje seznam vzdělávacích institucí z celého Španělska a velké množství dalších zajímavých odkazů. Portál je přehledný a napomáhá rychlé orientaci.

Jazyk portálu: španělština

Erasmus+

Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu, mládeže a neformálního vzdělávání.

Jazky portálu: čeština

Krajané

Portál pro Slováky a Čechy, kteří žijí, pracují nebo studují ve Španělsku. Kromě cenných informací zde naleznete nabídky na spolujízdu, zkušenosti s tím, jak se v zemi žije, co potřebujete zařídit a na co se připravit.

Jazyk portálu: čeština

Educador

Španělský portál na podporu vzdělávání. Najdete zde informace z historie, zeměpisu, ekologie a mnoha dalších. Pro učitele je zde i mnoho článku o tom, jak nejlépe vyučovat.

Jazyk portálu: španělština

Eurodesk

Portál věnovaný informacím o studiu v zahraničí. Dozvíte se zde, jak se přihlásit na školu v zahraničí, jaké jsou požadavky u přijímacích zkoušek, jaká je výše školného atd. Na stránkách najdete i odkazy pro studenty EU.

Jazyk portálu: čeština

European Commission

Po kliknutí na odkaz se zobrazí stránky Evropské komise v podsekci vzdělávání. Naleznete zde ucelené informace o možnostech celoživotního vzdělávání, programech mobility studentů, studiu v zahraničí aj.

Jazyk portálu: angličtina

Španělsko - Espaňa

Chystáte se do Španělska za studiem, za prací? Co vše před odjezdem zařídit, jak si najít ubytování a další informace týkající se Španělska, naleznete v tomto rozcestníku.

strana 12

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo