Pomaturitní studium španělštiny v ČR

Studium a výuka španělštiny – Pomaturitní studium španělštiny v ČR

Pomaturitní studium španělštiny v ČR - seznam kurzů pomaturitního studia šj a kombinace s jinými jazyky nebo předměty. Informace o pomaturitním studiu jazyků - články a zkušenosti. Pomaturitní studium španělského jazyka a jeho výhody.


Jazykové školy a kurzy

Databáze jazykových škol a jejich kurzů. Vyhledávání dle města, typu kurzu, zaměření, možnost vypsat vlastní „výběrové řízení“, oslovit tak několik škol najednou a vybrat si z nejlepší nabídky. Největší databáze jazykových škol na českém internetu.

Jazyk portálu: čeština

Jazyky.Studium.Práce

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Zlevněné kurzy španělštiny - Slevy Kurzů.cz

Poslední volná místa v jazykových kurzech angličtiny nabízená se slevou. Vyplatí se navštívit před nákupem kurzu – nabízí slevy v běžných veřejných kurzech ve výši 15 % – 60 %. Můžete přistoupit do probíhajícího kurzu nebo do právě začínajícího. Kromě jazykových kurzů nabízí portál SlevyKurzů.cz i slevy dalších typů kurzů: počítače, fitness, životní styl, psychologie…

Jazyk portálu: čeština

Pomaturitní studium

Jak si vybrat pomaturitní studium angličtiny, němčiny, francouzštiny? A jaké další jazyky se u nás studují. Jaké jsou trendy v rozvoji pomaturitního studia? To vše a více se dozvíte v tomto článku!

Jazyk portálu: čeština.

Pomaturitní studium levněji

Článek časopisu Jazyky.Studium­.Práce se základními informacemi o pomaturitním studiu jazyků – výhody a nevýhody, tipy, jak hledat kvalitní školu a jak ušetřit na kurzovném. Jsme aktuální i v roce 2009!

Jazyk portálu: čeština

Pomaturitní studium španělštiny

Odkaz do databáze vyhledávání pomaturitního studia španělštiny v České republice. Výběr z jazykových škol ze všech krajů v ČR.

Jazyk portálu: čeština

Základní info o pomaturitním studiu

Stránky jsou určeny pro ty, kteří se chtějí seznámit se základními obecnými informacemi o pomaturitním studiu jazyků. Konkrétně zde naleznete odpovědi na to, podle jakých kritérií si vybrat kvalitní kurz a další užitečné rady.

Jazyk portálu: čeština

Jazykové kurzy a školení

Nabídka rekvalifikačních kurzů, školení a vzdělávacích seminářů. Mimo jiné nabízí i intenzivní pomaturitní studium španělštiny.

Jazyk portálu: španělština

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo