Mapa

Španělština v Mladé Boleslavi

Seznam jazykových škol, učitelů španělštiny a jazykových kurzů španělštiny v Mladé Boleslavi, kteří vám s španělštinou pomohou.

JazykovéškolyvMladéBoleslavivyučujícíšpanělštinu

Kvalitní jazykové školy v Mladé Boleslavi, které mají skvělá hodnocení od svých studentů. Vyberte si nejlepší jazykovou školu vyučující španělštinu podle doporučení od jejích studentů, místa výuky a nabídky kurzů španělštiny, které vyučuje. Využijte kontaktního formuláře, aby vám škola zaslala podrobné informace. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

MLUVŠPANĚLSKY

Mladá Boleslav | Mladá Boleslav

NejlépehodnoceníučiteléšpanělštinyvMladéBoleslavi

Učitelé angličtiny v Mladé Boleslavi s největším počtem kladných hodnocení od jejich studentů. Učitelé zde uvedení buď učí v jazykové škole nebo se jedná o soukromé profesionální učitele. Po špatných zkušenostech s kvalitou výuky zde neuvádíme občasné "učitele", kteří si příležitostně přivydělávají výukou jazyků a chybí jim dozor a zázemí jazykové školy.

Eva Šimonková

bavím se výukou španělštiny

Jmenuji se Eva Šimonková. Vystudovala jsem FFUK v Praze a věnuji se individuální a firemní výuce španělštiny v Mladé Boleslavi a okolí.
Výuce se věnuji od roku 1999 a to jak soukromě, tak v jazykových školách, firmách i na střední škole.

KurzyšpanělštinyvjazykovýchškoláchvMladéBoleslavi

Aktuálně vypsané kurzy španělštiny v jazykových školách v Mladé Boleslavi a v miniškolách učitelů španělštiny, které mají výborné hodnocení od studentů. Vybírejte kurz podle lektora, jeho hodnocení a podle hodnocení školy. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Individuální kurz španělštiny

ŠJ1 | Kód kurzu
14.02.2018 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz
Učebnice španělštiny používané v tomto kurzu:
Učitelé angličtiny vyučující v tomto kurzu:

Termín výuky

individuální-|jinak

TIP Poslední zlevněná místa v kurzech můžete koupit na: SlevyKurzu.cz >Kurzy španělštiny >Kurzy španělštiny Mladá Boleslav