Mapa

Španělština v Opavě

Seznam jazykových škol a jazykových kurzů španělštiny v Opavě, které vám s španělštinou pomohou.

Jazykové školy v Opavě vyučující španělštinu

Kvalitní jazykové školy v Opavě, které mají skvělá hodnocení od svých studentů. Vyberte si nejlepší jazykovou školu vyučující španělštinu podle doporučení od jejích studentů, místa výuky a nabídky kurzů španělštiny, které vyučuje. Využijte kontaktního formuláře, aby vám škola zaslala podrobné informace. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Vista Alegre - Jazyková škola - Opava

Vista Alegre

Vista Alegre jazyková škola | Opava

Jazykovou školu Vista Alegre jsem založila v roce 2004. Chtěla jsem si splnit vlastní představy o tom jak učit cizí jazyky a jaké služby poskytovat v jazykové škole. Nejdůležitější je přistupovat ke každému studentovi individuálně a rozklíčovat, jakou cestou se nejlépe naučí používat cizí jazyk aktivně. Jsem ráda, že stále zjišťujeme, že tento přístup je účinný a vede k tomu, že díky nám jsou v Opavě a okolí spokojení lidí, kteří mohou cestovat sami a domluví se, že díky své znalosti cizího jazyka dostali dobrou práci a že se cizí jazyk pro ně stal stejnou vášní a samozřejmou součástí života jako pro náš tým lektorů.
Olga Pavlíčková
majitelka/ředitelka školy
www.vistaalegre­.cz
Facebook školy

Kurzy španělštiny v jazykových školách v Opavě

Aktuálně vypsané kurzy španělštiny v jazykových školách v Opavě a v miniškolách učitelů španělštiny, které mají výborné hodnocení od studentů. Vybírejte kurz podle lektora, jeho hodnocení a podle hodnocení školy. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Španělština úplní začátečníci A0

ŠJ zač | Kód kurzu
20.08.2018 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz

Termín výuky

20.9.2018-14.2.2019|ukončen

Čt
17:15 – 18:15

Proč si vybrat tento kurz španělštiny?

  • malá skupina
  • naučíte se základy jazyka
TIP Poslední zlevněná místa v kurzech můžete koupit na: SlevyKurzu.cz >Kurzy španělštiny