Poznáváme Španělsko - poznávací zájezdy Španělsko

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme Španělsko - poznávací zájezdy Španělsko

Vybrané cestovní kanceláře a agentury nabízející poznávací zájezdy do Španělska, ať už autobusové , letecké či jiné.


Cestování.cz

Portál nabízející poznávací zájezdy do Španělska od několika cestovních kanceláří a agentur. Nejrůznější výlety po španělských městech a krajině. Některé zájezdy se soustřeďují na celé Španělsko.

eTravel.cz

Aktuální nabídka kvalitních poznávacích zájezdů do Španělska. Zkuste se projet andaluskou krajinou či vás zaujal španělský kraj Katalánie?

Net Travel

Server NetTravel.cz poskytuje internetový prodej více než 10.000 zájezdů do celého světa od více než 120 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Výhodou je, že společnost prodává zájezdy za stejné ceny jako zastoupené cestovní kanceláře. Vyberte si z velké nabídky např. poznávací zájezdy do Španělska.

CK Poznání

Na stránkách CK Poznání máte možnost nalézt velký výběr poznávacích zájezdů do Španělska. Luxusní španělská dovolená na pláži či okruh španělskými městy.

CK Slan Tour

Cestovní kancelář Slan Tour se už od roku 1990 specializuje na poznávací zájezdy. Vycestujte s ní také do Španělska a poznejte temperamentní Španěly a historii této bývalé koloniální země.

Dovolena.cz

Portál Dovolena.cz zprostředkovává poznávací zájezdy mnoha partnerských cestovních kanceláří. Vyberte si poznávací zájezd do Španělska prostřednictvím tohoto portálu a naplánujte si dovolenou podle svých představ.

New Travel.cz

Internetový portál www.newtravel.cz nabízí na svých stránkách tisíce zájezdů od desítek cestovních kanceláří. Vyberte si z velkého množstí nabídek poznávacích zájezdů do Španělska.

Travel Club ČSAD Tišnov

S cestovní kanceláří Travel Club ČSAD Tišnov ročně vyjedou do zahraničí tisíce spokojených klientů. Spousta z nich se také zúčastní poznávacích zájezdů do Španělska. Využijte mnohaleté zkušenosti této cestovní kanceláře a poznejte tuto zemi s bohatou historií.

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo