Učitelé španělštiny

Nejlépe hodnocení učitelé španělštiny | Učitelé španělštiny s hodnoceními od studentů nabízející výuku španělštiny.

Vyberte si vhodného učitele španělštiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Adrián

Rodilý mluvčí španělštiny mluvící i česky s dlouholetou praxí
Jazyková škola Hispánica s.r.o.
Adrián je zkušený rodilý lektor španělštiny z Argentiny, který se specializuje hlavně na nižší úrovně. Umí i česky, což dokáže na výuce patřičně využít. Ovládá také angličtinu a…  částečně němčinu. Mezi jeho zájmy patří kromě jazyků hudba a hra na klavír. V Argentině měl vlastní rockovou skupinu.  

Daniel

Zkušený rodilý lektor španělštiny
Jazyková škola Hispánica s.r.o.
Daniel je zkušený rodilý lektor z Venezuely, který se zabývá výukou pro všechny úrovně španělštiny. Kromě španělštiny ovládá plynule i angličtinu, němčinu a italštiny a na…  komunikativní úrovni češtinu. Má rád hudbu, filmy a rád cestuje.  

Diego

Zkušený rodilý lektor španělštiny se znalostí češtiny
Jazyková škola Hispánica s.r.o.
Diego učí všechny úrovně španělštiny, včetně španělštiny pro děti, konverzace nebo obchodní španělštiny. Diego pochází z Chile, takže španělština je jeho mateřským jazykem.…  Mluví také plynule anglicky, trochu italsky a česky.  
TIP Na oborovém portálu Jazykovky.cz najdete: Jazykové kurzy > Jazykové kurzy španělštiny

Český lektor

Kvalifikovaný český lektor
Jazyková škola CHANNEL CROSSINGS
Jazyková škola Channel Crossings spolupracuje s více než 200 lektorů.

Rodilý mluvčí

Kvalifikovaný rodilý mluvčí
Jazyková škola CHANNEL CROSSINGS
Jazyková škola Channel Crossings spolupracuje s více než 200 lektorů.

LUIS PALACIOS

RODILÝ MLUVČÍ
Jazyková škola CONFUCIUS jazyková škola
Jmenuji se Luis Palacios a jsem z Ekvádoru. Žiju v Čechách již 30 let. Dostatečná doba abych si osvojil češtinu jako svůj druhý mateřský jazyk. Mám rád přírodu a krásné bydlení…  za Prahou. Učím španělštinu od roku 2001 a myslím si že, jazyk, by se měl člověk učit spíš prakticky. V mých hodinách vystřídám konverzaci, poslechové a gramatické cvičení. Rád improvizuji. Učte se se mnou, a španělština nebude pro Vás španělská vesnice.  

Pablo

Rodilý lektor španělštiny, který umí i česky se specializací na nižší úrovně
Jazyková škola Hispánica s.r.o.
Pablo je sympatický, mladý a energický lektor ze Španělska. Žije již nějakou dobu v České republice a umí i česky, což je důležité zejména pro výuku začátečníků. Z ostatních…  jazyků ovládá také katalánštinu a angličtinu. Má rád bojová umění, hraní na pozoun a rád zahrádkaří.  

Sonia

Rodilá mluvčí španělštiny s mnohaletými zkušenostmi
Jazyková škola Hispánica s.r.o.
Sonia je velmi zkušená a sympatická rodilá lektorka španělštiny, která učí všechny úrovně španělštiny, konverzaci a má zkušenosti také s výukou španělštiny pro děti. Sonia…  ovládá několik jazyků. Kromě češtiny a španělštiny mluví také řecky, katalánsky, anglicky a částečně francouzsky.  

Andrea

Profesionální rodilá mluvčí španělštiny, která umí i česky
Jazyková škola Hispánica s.r.o.
Andrea je rodilá mluvčí španělštiny z Peru a věnuje se výuce španělštiny už několik let. Dlouhodobě žije v České republice a umí i výborně česky. Zaměřuje se na výuku dospělých…  a konverzaci. Ráda čte, cestuje a má ráda hudbu a filmy.  
TIP Na Jazykovky.cz najdete všechny Jazykové školy

Dominika Pašková

Ředitelka a jednatelka jazykovky se srdcem
Jazyková škola Perfect World s.r.o.
Dominika je ředitelkou naší školy, která funguje od roku 2012, kdy jí tehdy jako 22-i letá nadšená lektorka angličtiny a němčiny založila. Je to učitel s chutí do života, plný…  energie a touhy svým studentům skutečně pomoci. Má vysoké nároky, vyžaduje a umí studenty vést tam, kam se chtějí dostat. Zároveň v současnosti vyučuje i španělštinu, kterou miluje, a pracuje i na svém pokroku v ní. Chcete-li zažít smysluplné lekce, během kterých se ani nestačíte podívat na hodiny, jste tu správně…  

Marta

optimická lektorka španělštiny
Jazyková škola jazyková škola Britannika
Jmenuji se Marta a jsem lektorka španělštiny.

Adam

Adam je náš senior lektor.
Jazyková škola 1st English, s.r.o.
Věří, že na cestě k úspěchu není rozhodující cíl, ale cesta samotná. V tomto duchu se snaží vést každou hodinu a ve skrytu duše doufá, že se do angličtiny zblázní všichni jeho…  studenti stejně jako on.  

Lucie

Lucie je naší junior lektorkou, ale v oblasti jazykového vzdělávání není žádným nováčkem.
Jazyková škola 1st English, s.r.o.
Výuka angličtiny pro ni není jen radostí a vášní, ale doslova životním stylem, ve kterém se našla a který by si přála už navždy zachovat. Během mateřské dovolené pochopila, že…  chce-li být ve svém profesním životě opravdu šťastná, musí vyučovat, a pomáhat tak ostatním lidem v budování jazykové vybavenosti. Ta totiž, jak Lucie věří, přímo i nepřímo pomáhá plnit sny, ať už se týkají cestování či pracovního života.  

Kryštof

Věří, že nejlepší cestou, jak se naučit angličtinu a v podstatě kterýkoliv jiný jazyk, je konverzace.
Jazyková škola 1st English, s.r.o.
Kryštof hraje od čtyř let hokej a jeho prvním impulsem ke snaze porozumět angličtině bylo sledování zápasů NHL, u kterých dříve vůbec nerozuměl komentátorům a nehodlal se s tím…  jen tak smířit.  

Katka

Katka je naše senior lektorka
Jazyková škola 1st English, s.r.o.
Katka je přesvědčena, že učit cizí jazyky znamená pomáhat lidem z různých zemí a kultur najít společnou řeč. Díky tomu věří, že dělá něco, co má vyšší smysl, což ji naplňuje.…  O jazyky se Katka zajímala už v dětství, učila se polštinu, ruštinu, později angličtinu, francouzštinu a latinu.  
TIP Poslední zlevněná místa v kurzech najdete na: SlevyKurzu.cz > Kurz španělštiny

Joseph

lektor Aj a SJ
Jazyková škola Empire CZ
vášnivý lektor z Portorika a USA

Hana

Velmi oblíbená, milá a zároveň přísná lektorka pomaturitních a obecných kurzů angličtiny
Jazyková škola AMIGAS jazyková škola
Výuka angličtiny ji velmi baví, ráda předává své zkušenosti a znalosti angličtiny ostatním. Její hodiny jsou plné energie, zábavy a smíchu. V naší škole vyučuje již 7 let. Má ráda…  přírodu a pejsky.  

Pavla

Velmi oblíbená, ochotná a precizní lektorka pomaturitních i obecných kurzů angličtiny
Jazyková škola AMIGAS jazyková škola
V naší jazykové škole působí již 4. rokem, je sympatická, energická a nic Vám neodpustí :-), čímž je velký pokrok v angličtině zaručen. Vyučuje zároveň kurzy Callanovou metodou.

Přidat nového učitele