Španělská gramatika

Procvičování španělštiny – Španělská gramatika


strana 12

Learn Spanish

Velmi podrobný a přehledný výklad španělské gramatiky. Stránky jsou velmi kvalitní uspokojí i pokročilé španělštináře. Gramatika je rozdělena do 104 lekcí.

Jazyk portálu: angličtina

Pravidla španělského pravopisu

Stránky věnované španělskému pravopisu. Přečíst si zde můžete o používání přízvuků, významu zkratek, předponách a příponách atd.

Jazyk portálu: španělština

Spancity - Verbs

Na těchto stránkách naleznete základní slovní zásobu španělských sloves, jakou by měl zvládat mírně pokročilý student. Jsou rozdělena na pravidelná a nepravidelná, po kliknutí se zobrazí podrobná tabulka se skloňováním a časováním. Na těchto stránkách naleznete ještě další materiály ke studiu.

Jazyk portálu: angličtina

Apoyolingua

Stránky pro ty, kteří mají se španělštinou již nějaké zkušenosti. Najdete zde například jak analyzovat a okomentovat literární text nebo vysvětlení složitějších gramatických jevů.

Jazyk portálu: španělština

Cvičení na gramatiku

Stránky, na kterých si můžete procvičit téměř všechny základní gramatické jevy. Po vyplnění každého cvičení je možné si ověřit správnost odpovědí.

Jazyk portálu: angličtina

Espagnol facile

Otestujte si úroveň vaší španělštiny. Po vyhodnocení testu hned zjistíte, v čem jste dobří a kde jsou vaše slabiny. Web vám pomůže naplánovat, jakými gramatickými jevy začít, abyste ve studiu postupovali co nejefektivněji.

Jazyk portálu: francouzština

Gramatika- actividades interactivas

Na tomto portálu naleznete širokou paletu interaktivních cvičení, která jsou rozdělena dle jednotlivých gramatických jevů. Cvičení je vždy opraveno a je v něm uvedena správná odpověď.

Jazyk portálu: španělština

Spanish courses

Stránky zaměřené na španělskou gramatiku a její procvičování. U každé části si lze vybrat úroveň své pokročilosti a kdybyste náhodou neodpověděli správně, můžete si přečíst, jaká měla být správná odpověď a proč.

Jazyk portálu: angličtina a španělština

Todo claro

Jazykový portál Todo claro nabízí interaktivní cvičení a přehled gramatiky uspořádaný podle jednotlivých úrovní. Cvičení jsou pojata formou přiřazování jednoho výrazu k druhému na základě logické návaznosti.

Jazyk portálu: němčina, angličtina

Časování španělských sloves online

Portál Espanol – španělská slovesa je určen pro všechny zájemce o studium španělštiny. Můžete si zde vyzkoušet své znalosti jazyka, konkrétně časování sloves. Je zde dodán i praktický přehled španělských sloves. Jazyk portálu: čeština

strana 12

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo