Práce ve Španělsku

Studium a práce v zahraničí – Práce ve Španělsku

Soubor odkazů užitečných všem, kteří uvažují o studiu ve Španělsku. Organizace poskytující stipendia, informace a zázemí, univerzity.


strana 12

Jazyky.Studium.Práce - Práce v zahraničí

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Práce a studium v zahraničí

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí. Informace o práci ve Španělsku.

AFS Mezikulturní programy, o.p.s.

Internetový portál zaměřující se na informace o mezikulturních výměnách středoškoláků, příležitosti pro dobrovolnickou činnost a studium v zahraničí, zkušenosti absolventů, aktuální nabídky míst.

Jazyk portálu: angličtina

Info Empleo

Jednoduchý vyhledávač pracovních nabídek a poptávek z celého Španělska. Pokud hledáte ve Španělsku práci, třeba na těchto strránkách narazíte na nějakou zajímavou nabídku.

Jazyk portálu: španělština

Info Jobs

Vyhledávač pracovních příležitostí z celého Španělska. Zadáte si oblast, vaše zaměření a pak už jen vybíráte ze široké řady nabídek.

Jazyk portálu: španělština

Krajané

Portál pro Slováky a Čechy, kteří žijí, pracují nebo studují ve Španělsku. Kromě cenných informací zde naleznete nabídky na spolujízdu, zkušenosti s tím, jak se v zemi žije, co potřebujete zařídit a na co se připravit.

Jazyk portálu: čeština

Voluntariado

Máte-li zájem pracovat ve Španělsku jako dobrovolníci, pak zkuste tyto stránky, obsahuje základní informace o dobrovolnické činnosti v různých španělsko hovořících oblastech.

Jazyk portálu: španělština

Ministerstvo zahraničních věcí - práce

Na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR naleznete i nabídku volných pracovních míst v zahraničí v mezinárodních či státních organizacích.

Jazyk portálu: čeština

Mercado de trabajo

Vyhledávač pracovních příležitostí v celém Španělsku.

Jazyk portálu: španělština

Eures - Evropský portál pracovní mobility

Informace o volných místech v jednotlivých členských zemích, o přechodných obdobích a trzích práce v jednotlivých zemích EU, asistenční služby při hledání zaměstnání, poradenské služby. Po registraci můžete vložit i svůj životopis.

Jazyk portálu: čeština nebo dle výběru

strana 12

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo