Organizace a instituce

Zdroje informací o španělštině – Organizace a instituce

Oficiální stránky organizací a informace o nich.


strana 12

Erasmus+

Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu, mládeže a neformálního vzdělávání.

Jazky portálu: čeština

DELE

DELE-Diplomas de Espaňol como Lengua Extranjera: Oficiálni stránky Institutu Cervantes, který uděluje mezinarodně uznávaný certifikát ze španělského jazyka.

Jazyk portálu: španělština

Ministerstvo zahraničních věcí

Na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR se vám dostanou vyčerpávající informace o všech státech Evropy. Reálie, mezinárodní smlouvy, doporučení pro turisty, kontakty na české zastupitelství a velvyslanectví a další užitečné informace.

Jazyk portálu: čeština

Velvyslanectví České republiky ve Španělském království

Stránky českého velvyslanectví v Madridu. Informace o ambasádě, vztazích mezi ČR a Španělskem. Mezinárodní dohody, zajímavosti, stipendia, zastoupení českých firem ve Španělsku.

Jazyk portálu: španělština, čeština

AMATE (Asociace metodiků)

Zájmové sdružení metodiků cizích jazyků, které si klade za cíl přispívat ke zdokonalení výuky cizích jazyků na všech typech škol v České republice.

Jazyk portálu: čeština.

Asociace jazykových škol

Dobrovolné sdružení jazykových škol a agentur ČR, fungující formou členství. Bere si za cíl poskytovat profesní zázemí svým členům, propagovat prestiž členů AJŠ.

Jazyk portálu: čeština.

Portal del Hispanismo

Na těchto internetových stránkách najdete aktuální seznam hispanistů, asociací a institucí zabývajících se studiem a výukou španělštiny po celém světě.

Jazyk portálu: španělština

Středisko Ibero-amerických studií

Středisko Ibero-amerických studií při Karlově univerzitě. Informace o studiu, publikační činnost, přednášky. Lze najít řadu odkazů na spřízněná centra z celého světa.

Jazyk portálu: čeština, angličtina, španělština

CEEPUS

CEEPUS je středoevropským výměnným univerzitním programem zaměřeným na regionální spolupráci v rámci sítí univerzit. Program je určen pro pregraduální studenty od ukončeného druhého semestru, postgraduální studenty a pedagogy vysokých škol.

Jazyk portálu: angličtina

Czech Centres v Madridu

Internetové stránky Czech Centres pro Madrid. Naleznete zde informace o histori a současné prezentaci české kultury ve Španělsku, zajímavé akce apod.

Jazyk portálu: čeština, španělština

strana 12

Španělština na internetu

Španělština na internetu

Zdroje pro studium španělštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů španělštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o španělštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici španělštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy španělština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na docházkové kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo