Učitelé španělštiny v Brně - skupinová jazyková výuka

Nejlépe hodnocení učitelé španělštiny v Brně | Učitelé španělštiny v Brně s hodnoceními od studentů nabízející skupinovou výuku španělštiny.

Vyberte si vhodného učitele španělštiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Daniel

Zkušený rodilý lektor španělštiny
Hispánica s.r.o. - Jazyková škola - Brno-střed

Daniel je zkušený rodilý lektor z Venezuely, který se zabývá výukou pro všechny úrovně španělštiny. Kromě španělštiny ovládá plynule i angličtinu, němčinu a italštiny a na komunikativní úrovni češtinu. Má rád hudbu, filmy a rád cestuje.

Pablo

Rodilý lektor španělštiny, který umí i česky se specializací na nižší úrovně
Hispánica s.r.o. - Jazyková škola - Brno-střed

Pablo je sympatický, mladý a energický lektor ze Španělska. Žije již nějakou dobu v České republice a umí i česky, což je důležité zejména pro výuku začátečníků. Z ostatních jazyků ovládá také katalánštinu a angličtinu.
Má rád bojová umění, hraní na pozoun a rád zahrádkaří.

Sonia

Rodilá mluvčí španělštiny s mnohaletými zkušenostmi
Hispánica s.r.o. - Jazyková škola - Brno-střed

Sonia je velmi zkušená a sympatická rodilá lektorka španělštiny, která učí všechny úrovně španělštiny, konverzaci a má zkušenosti také s výukou španělštiny pro děti. Sonia ovládá několik jazyků. Kromě češtiny a španělštiny mluví také řecky, katalánsky, anglicky a částečně francouzsky.

Andrea

Profesionální rodilá mluvčí španělštiny, která umí i česky
Hispánica s.r.o. - Jazyková škola - Brno-střed

Andrea je rodilá mluvčí španělštiny z Peru a věnuje se výuce španělštiny už několik let. Dlouhodobě žije v České republice a umí i výborně česky. Zaměřuje se na výuku dospělých a konverzaci.
Ráda čte, cestuje a má ráda hudbu a filmy.

Adolfo

Rodilý lektor španělštiny
Hispánica s.r.o. - Jazyková škola - Brno-střed

Adolfo je rodilý lektor španělštiny ze Španělska. Kromě španělštiny mluví i výborně anglicky a má základy češtiny. Má rád filmy a kvalitní seriály, chodí do přírody a ven s přáteli. Rád cestuje, poznává nové lidi a nové pohledy na svět. Má rád dobré jídlo a pití.