Mapa

Španělština v Karviné

Seznam překladatelů a tlumočníků v Karviné, kteří vám s španělštinou pomohou.

Překladatelé,tlumočníciakorektořišpanělštinyvKarviné

Profesní životopisy kvalitních překladatelů, tlumočníků a korektorů v Karviné s hodnocením zákazníků. Překladateli musíte důvěřovat a je užitečné znát jeho vzdělání, praxi a hodnocení od zákazníků, než mu svěříte větší zakázku. Zde vypsaní překladatelé prošli ústním pohovorem a můžete se na ně spolehnout.

Mgr. Marcela Demková

Karviná | Překladatel a tlumočník | Mateřský jazyk: Čeština

Překlady z a do španělského jazyka

 

Pracuji jako překladatelka a tlumočnice na plný úvazek, což představuje určité výhody oproti překladatelům „na volné noze“. Každodenní styk s odborníky a rodilými mluvčími umožňuje přímou konzultaci a řešení vzniklé problematiky a taktéž možnost porozumět odborným výkladům.

Své překladatelské a tlumočnické činnosti se věnuji také soukromě, tj. na ŽL, kdy ve většině případů spolupracuji s překladatelskými agenturami, ale také s koncovými zákazníky.

U překladů hraje většinou hlavní roli čas. Doba pro zpracování překladu je úzce spjata s náročností daného textu, avšak záleží i na překladateli a jeho zkušenostech, jak rychle a kvalitně je schopný předmětný text přeložit – čím častěji se své činnosti věnuje, tím bohatější jsou jeho poznatky z této oblasti.

TIP Vyberte si nejlepší překladatele španělštiny: Překlady španělštiny >Překlady španělštiny Karviná