Učitelé španělštiny v Praze

Nejlépe hodnocení učitelé španělštiny v Praze | Učitelé španělštiny v Praze s hodnoceními od studentů nabízející výuku španělštiny.

Vyberte si vhodného učitele španělštiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Luis Ochoa

Rodilý mluvčí z Madridu, který naučí španělsky úplně každého
DELIBERIA - Jazyková škola - Praha 8

Luis učí španělštinu v Praze již 10 let a žáci na něm nejvíce oceňují velmi individuální přístup, empatii a umění motivovat. Zároveň však umí velmi „lidským“ způsobem vysvětlit a zažít gramatiku. Své žáky motivuje k mluvení. Ve výuce dosahuje výborných výsledků, což dokazují i jeho reference. Věnuje se zejména individuální výuce, a ve skupinových kurzech pak výuce vyšších úrovní.

Lourdes Jimenez

Rodilá mluvčí z Madridu, která hovoří i výborně česky.
DELIBERIA - Jazyková škola - Praha 8

Lourdes je veselá a dynamická lektorka, zvyklá pracovat se studenty různého věku – od 12 let až do důchodového věku. Má zkušenosti jak s individuální výukou tak s vedením skupinových lekcí. Kromě rodné španělštiny hovoří také česky a anglicky.

Český lektor

Kvalifikovaný český lektor
CHANNEL CROSSINGS - Jazyková škola - Praha 8

Jazyková škola Channel Crossings spolupracuje s více než 200 lektorů.

Rodilý mluvčí

Kvalifikovaný rodilý mluvčí
CHANNEL CROSSINGS - Jazyková škola - Praha 8

Jazyková škola Channel Crossings spolupracuje s více než 200 lektorů.

José Luis Marcilla

Rodilý mluvčí s kreativním a motivačním přístupem k výuce.
DELIBERIA - Jazyková škola - Praha 8

José Luis vyučuje španělštinu od roku 2015 na několika školách a tento rok se rozhodl přestěhovat do Prahy a začít vyučovat španělštinu v jazykové škole Deliberia. Jeho výuková metoda je zaměřena zejména na komunikaci.


Přidat nového učitele