Mapa

Španělština ve Frýdku-Místku

Seznam jazykových škol, jazykových kurzů španělštiny a překladatelů a tlumočníků ve Frýdku-Místku, kteří vám s španělštinou pomohou.

JazykovéškolyveFrýdku-Místkuvyučujícíšpanělštinu

Kvalitní jazykové školy ve Frýdku-Místku, které mají skvělá hodnocení od svých studentů. Vyberte si nejlepší jazykovou školu vyučující španělštinu podle doporučení od jejích studentů, místa výuky a nabídky kurzů španělštiny, které vyučuje. Využijte kontaktního formuláře, aby vám škola zaslala podrobné informace. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

SPŠ, OA a Jazyková škola s právem SJZ

Frýdek-Místek | Frýdek-Místek
  1. Jsme situovaní v dobrém místě – hned vedle Průmyslové školy na ulici 28.října, kousek od místeckého parku a 10 minut od vlakového a autobusového nádraží.
  2. Máme pěkné, estetické učebny, příjemný personál ve vrátnici Domova mládeže, kde je vchod.
  3. Možnost stravování ve vyhlášené školní jídelně – tatáž budova!
  4. Vyučování pomaturitního kurzu je připravené, promyšlené a – časem prověřené. Vyučují kvalifikovaní učitelé, včetně rodilého mluvčího, k dispozici je bohatý knižní i jiný studijní materiál, a hlavně – poctivý a osobní přístup! Rok strávený u nás vás v angličtině posune hodně dál a – ke složení některé z uznávaných zkoušek!
  5. Nabízíme též odpolední kurzy pro širokou veřejnost – a to nejen angličtinu, ale i němčinu, francouzštinu, španělštinu a ruštinu. Za dobrou cenu: 70 hodin........ 5 690,– Kč,

    tj. 1 vyučovací hodina = 81,– Kč!

Viz : www.spsoafm.cz

KurzyšpanělštinyvjazykovýchškoláchveFrýdku-Místku

Aktuálně vypsané kurzy španělštiny v jazykových školách ve Frýdku-Místku a v miniškolách učitelů španělštiny, které mají výborné hodnocení od studentů. Vybírejte kurz podle lektora, jeho hodnocení a podle hodnocení školy. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Španělština pro mírně pokročilé ŠP 2

ŠP 2 | Kód kurzu
16.08.2019 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz

Termín výuky

19.9.2019-21.6.2020|probíhá

Čt
15:30 – 17:00

Proč si vybrat tento kurz španělštiny?

Jazykový kurz u nás je vždy poctivě připravený, promyšlený a dovede oslovit zájemce tak, aby ve studiu daného jazyka našli zalíbení a chtěli v něm pokračovat – především pro svůj osobní rozvoj a praktické využití v životě, na cestách či v komunikaci s cizinci, pracovně nebo jako osobní výzvu.
Pracujeme s moderními učebnicemi a v motivujícím prostředí, základem je však vždy osobní přístup lektora a jeho nasazení.

TIP Poslední zlevněná místa v kurzech můžete koupit na: SlevyKurzu.cz >Kurzy španělštiny >Kurzy španělštiny Frýdek-Místek

Překladatelé,tlumočníciakorektořišpanělštinyveFrýdku-Místku

Profesní životopisy kvalitních překladatelů, tlumočníků a korektorů ve Frýdku-Místku s hodnocením zákazníků. Překladateli musíte důvěřovat a je užitečné znát jeho vzdělání, praxi a hodnocení od zákazníků, než mu svěříte větší zakázku. Zde vypsaní překladatelé prošli ústním pohovorem a můžete se na ně spolehnout.

Mgr.et Mgr. Denisa Kasíková

Frýdek-Místek | Překladatel a tlumočník | Mateřský jazyk: Čeština

Mgr. Denisa Kasíková

PŘEKLADY TLUMOČENÍ ŠPANĚLŠTINY, PORTUGALŠTINY, ČEŠ

 

Nabízím konsekutivní a doprovodné tlumočení a překlady odborných, multimediálních textů na profesionální úrovni. Zajistím konsekutivní tlumočení na konferencích, obchodních jednání a společenských akcí.Vyhotovuji překlady z oblasti EU, vědy a techniky, reklamy, cestovního ruchu, dopravy, stavebnictví, práva, ekonomie.
U překladů do jazyka zajistím korekturu rodilým mluvčím.
Po dohodě zajistím tlumočení s výjezdem (působnost celá ČR i zahraničí).
Odbornost – specializuji se na technické, obchodní, ekonomické, právnické překlady

TIP Vyberte si nejlepší překladatele španělštiny: Překlady španělštiny >Překlady španělštiny Frýdek-Místek